Main backup

Lai valik

Sisustuse täislahendused

Valmistame eritellimusel mööblit projektist lõpplahenduseni. Meie käest on võimalik tellida nii köögi- , magamistoa- kui ka elutoamööblit, valamukappe ja kontorimööblit.

Kuidas me töötame

Lihtne ja mugav protsess. Kindel tulemus.

01

Projekteerimine

Tutvume sinu soovide ja vajadustega ning aitame koostada ja visualiseerida 3D-s just sulle sobilik sisustuse projekt.

02

Valmistamine

Eritellimusel mööbel valmib kogenud meistrite käe all. Kasutatakse vaid professionaalseid tehnoloogilisi vahendeid ning töövõtteid.

03

Paigaldus

Toome kohale, paigaldame ja anname üle kasutusvalmis sisustuse, utiliseerides pakendi.

Tutvustus

15 aastat eritellimusel mööbli valmistamise kogemust

Bodø Mööbel keskendub eritellimusmööbli ja sisustuse valmistamisele, kasutades kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnoloogiad. Meie valmistatud mööblit iseloomustavad pikk eluiga, kaasaegna disain ja usaldusväärne kvaliteet. Öökapist eramaja täissisustamiseni meie puhul saab kolla kindel kiires tarnejas, mõistlikus hinnas.

Meist

Miks valida just meid?

1) Mööbli valmistamine on meie kirg. Oleme tegelenud sellega terve oma elu jooksul. Me armastame seda ja pidevalt otsime võimalusi oma teadmiste arenguks. Seega meie jaoks ei ole liiga väikest ega liiga suurt projekti ja on olemas ainult üks lõppeesmärk – tellija rahuolu valmistatud mööbliga.

2) Tellides meilt, sa tellid mööblit otse tootjalt ilma vahendaja. Sul on võimalik tutvuda kasutavate materjalidega ja seadmetega ning küsida detaile otse meistri käest. Ainult nii on võimalik tagada tõesti personaalne lähenemine ning veenduda et valmistav mööbel 100% vastab ootustele.

3) Kasutame maailma juhtivate tootjate materjale ja furnituure, mis tagab kõrge funktsionaalsuse. Tänu sellele saame pakkuda oma toodangule garantii.

4) Üllatame sind positiivselt nii tarneaja pikkusega kui mööbli õiglase hinnaga.

Küsi hinnapakkumist

Sul on projekt? Räägi meile sellest?